Wyniki

Wyniki

Kategoria PRO kobiet

MZawodnikDrużynaPunktyCzasWPBonusKara
1106 Wojciechowska UrszulaSherpas126:04:4812  
2324 Mróz Monika 116:06:1711  
3413 Kłopocińska Agnieszka 116:06:2711  
4107 Czeczott MałgorzataUniwersytecki Klub Alpinistyczny116:07:5111  
5354 Skompska BarbaraSKG96:14:569  
6154 Piotrowicz Ula 96:22:569  
7395 Kramp Marta 85:44:178tak 
8194 Szymańska MartaOtwocka Grupa Rowerowa85:51:348  
9234 Skompska Anna 85:52:188  
10444 Gawryszewska OlaGawrysie85:59:138  
11160 Daszkiewicz Marta 86:02:408  
12502 Pacuk AgnieszkaNocny Rower86:05:578  
13149 Kabelis Monikanocny rower86:16:298  
14326 Ślazińska AnnaObłąkani75:02:567  
15556 Nowakowska Dorota 75:14:517  
16323 Szymańska ZuzannaOrient Express76:15:277  
17407 Witak Małgorzata 76:16:357  
18503 Rosłaniec Kamila 76:17:087  
19417 Mosionek Agata 76:17:347  
20578 Perz-Osowska Małgorzata 76:18:297  
21173 Kowalska Anita 66:34:387 1

Kategoria PRO mężczyzn

MZawodnikDrużynaPunktyCzasWPBonusKara
1162 Drażan ŁukaszK.S.A.T.134:51:4413tak 
1206 Nalazek MarcinK.S.A.T.134:51:4513tak 
3153 Liszka GrzegorzBiketires.pl Wheeler Bikejoring134:52:1513tak 
4141 Brudło PawełKTE Tramp134:52:2113tak 
5205 Buciak PiotrJarłojants KTE Styki135:24:0713tak 
6177 Tusiński Radosław 135:27:1013  
7282 Kuthan MarcinAlternatywa Racing Team135:34:3513tak 
8371 Wtulich Konrad 135:53:0813  
9139 Niewęgłowski Piotr 135:53:1213  
10170 Krasuski MarcinTeam 360135:54:0213tak 
11175 Kwitowski PiotrPoncho People136:00:2113  
12379 Malinowski Marek 136:04:3013  
13541 Haczek KrzysztofOtwocka Grupa Rowerowa136:15:4713  
14244 Wasilewski WojciechOtwocka Grupa Rowerowa136:15:5213  
15203 Konieczny TomaszGrupa Rowerowa Lipka136:19:5013  
16256 Witkowski MarcinSONY MTB TEAM136:22:4213  
17140 Klarzak BartekMessenger136:22:4713  
18361 Mróz JacekSMCT136:25:2713  
19421 Nowak PiotrGERAPPA125:48:1912tak 
20117 Michalak SławomirVELMAR Team125:52:3012tak 
21554 Kaseja MaciejErgoTeam / Niezła Korba126:19:5212  
22335 Konopiński MaciejGniew Rumcajsa126:25:2212  
23332 Jabs Antoni 126:30:0012  
24176 Jabs Sławomir 126:30:0212  
25473 Jurkowski Tomasz 116:06:2011  
26397 Sulej KarolSONY MTB TEAM116:07:4611  
27186 Eckstein MaciejAtak Muminków116:19:3711  
28304 Wierzchowski PiotrJakoby116:20:0411  
29482 Roszczyk Michał 116:22:5411  
30156 Chełmicki Jan 116:22:5811  
31143 Szymerski Filip 116:23:0011  
32241 Tworzydło Rafał 116:24:1111  
33189 Tworzydło RobertNocny Rower116:24:1611  
34199 Ruzik RafałRidley Bajkszop.com Racing Team116:24:5611  
35567 Drewniak Tomasz 105:37:2410  
36414 Lenart Adam 105:37:2910  
37401 Wieczorek Wiesław 105:43:3410  
38425 Jakubowski Jarosławhttp://ZiemiaNieznana.Net106:00:3810  
39108 Majek ŁukaszFanga106:00:4310  
40257 Smulikowski Patryk 106:00:4710  
41207 Bobiński Robert 106:04:2310  
42456 Grabkowski Marcin 106:08:2810  
43319 Banasiuk Tomasz 106:15:5510  
44211 Parzyszek DariuszNiezła Korba106:17:3110  
45302 Gebel Tomasz 96:17:059  
46500 Gebel Grzegorz 96:17:199  
47202 Parzyszek AdamNiezła Korba96:23:509  
48553 Kawczyński Dariusz 96:28:559  
49328 Rozwadowski Pawełobłąkani96:28:589  
50105 Walentowski RadosławLosMaruderos8.56:32:449tak0.5
51405 Śliwka Mariusz 85:43:528tak 
52166 Goroński PiotrEra Bike Team85:50:358tak 
53243 Radomski KazimierzŚwiat Sportu Racing Team85:50:398tak 
54208 Serafiński Paweł 85:50:508  
55193 Szymański AdamOtwocka Grupa Rowerowa85:51:318  
56261 Gawryszewski MichałStare Osły85:59:138  
57122 Ploch Marcin 85:59:168  
58522 Łojko Maciek EMTB.pl86:05:528  
59448 Warowny Piotr 86:17:058  
60357 Piekarski JacekObłąkani75:03:027  
61380 Cierlicki Jacek 75:03:117  
62555 Nowakowski Tomek 75:14:457  
63366 Bojarowski JacekaleTempo/Niezła Korba76:15:297  
64349 Rosini MassimilianoOrient Express76:15:327  
65537 Markiewicz Radosław 76:16:437  
66579 Osowski Adam 76:18:237  
67331 Sputowski Jacek 76:23:527  
68237 Duda Jacek 76:29:257  
69489 Zimnowłocki Piotr 6.56:48:4411 4.5
70172 Kowalski Paweł  6.256:33:567 0.75
71544 Herman-Iżycki Leszek 6.256:57:1413 6.75
72100 Wolszczak Marcinniezorientowanibezkręgowcy5.756:47:1610 4.25
73260 Krawczyk Stanisław 56:50:4710 5
74164 Derk JanKasztelan36:46:087tak4
75540 Korwel Mirosław 2.756:47:517 4.25
NKL375 Ossowski KarolMessenger87:11:428 po czasie
NKL125 Szopa TomaszPapiernia87:18:318 po czasie

Kategoria FAN kobiet

MZawodnikDrużynaPunktyCzasWPBonusKara
1608 Moore Rosemary 63:09:426  
2362 Bojarowska NataliaNiezła Korba63:46:366  
3363 Bujalska MariaNiezła Korba63:46:376  
4532 Didkowska ŁucjaErgoTeam / Niezła Korba63:46:386  
5306 Rybkowska IwonaRYBKI64:07:016  
6516 Gąsiorowska AgataMocne ŁYDKI64:08:056  
7409 Łokietek-Nowak Karolina 64:09:396  
8336 Kolaszewska Dagna 64:10:416  
9594 Łokietek Dorota 64:11:036  
10408 Nowak Agata 64:13:276  
11496 Umiastowska Karolina 64:28:526  
12495 Zalewska Joanna 64:28:566  
13441 Owczarska Paulina 64:31:116  
14442 Busiło Justyna 64:31:206  
15565 Pasternak Julia 64:34:526  
16538 Darmas Anna 64:34:536  
17248 Przybylska EdytaINIEMAMOCNI64:49:046  
18310 Gajewska Izabella 64:58:146  
19461 Tobiasz Malwina 64:59:076  
20384 Jurek KatarzynaZłośliwcy65:01:096  
21597 Wasilewska Monika 65:15:566  
22312 Wróbel EdytaE&M65:16:196  
23316 Lesiak MartaE&M65:16:246  
24604 Marks Małgorzata 65:19:206  
25568 Grzegorczyk Izabella 65:22:546  
26605 Cieślińska Dorota 65:29:386  
27113 Kościołek Katarzyna 65:30:536  
28254 Grzybowska MartaGRUPA_ROBOCZA65:31:466  
29511 Zientkiewicz AnnaGrupa Kabaty65:33:466  
30438 Kozłowska Anna 65:41:326tak 
31393 Pietrzak Paulina 65:41:486tak 
32123 Borkowska Martafun'ciarze65:46:326  
33171 Sadowska Katarzynafun'ciarze65:46:356  
34383 Janeczek Elżbietafun'ciarze65:46:386  
35551 Osuchowska Marta 65:47:036  
36124 Suchodolska Ewafun'ciarze65:47:096  
37490 Maleszewska Elżbietafun'ciarze65:48:306  
38388 Nabiałczyk Mariolafun'ciarze65:48:357 1
39292 Łasica Renata 65:50:496  
40311 Tafiłowska Agnieszka 65:51:426  
41455 Tafilowska Magdalena 65:51:446  
42356 Wojciechowska Anna 65:51:466  
43539 Nieradka Katarzyna 65:51:516  
44584 Burgiełł Joanna 65:52:026  
45150 Alechnowicz Edytafun'ciarze65:53:126  
46133 Szczepańska EwaVB6865:53:166  
47347 Marczak Mariola 65:56:166  
48487 Felczyńska Małgorzata 65:56:356  
49479 Sadziak Ola 65:59:006  
50126 Wrzos AnnaNocny Rower66:05:586  
51483 Ługowska AgnieszkaDrosophila fanclub66:08:356  
52213 Śliwińska IzaNiezła Korba Fan66:08:526  
53469 Panczyszyn SandraDirtmania66:09:236  
54550 Pastuszyńska Izabela 66:12:526  
55359 Tajchman Marta 66:16:006  
56358 Tajchman Ola 66:16:046  
57190 Wichowska Małgorzata 66:18:256  
58583 Wichowska Marta 66:18:276  
59364 Wielgołaska Wanda 66:20:146  
60201 Wielgołaska Karolina 66:20:226  
61318 Sitek Kamila 66:20:416  
62514 Zawadzka Sylwia  66:21:106  
63596 Skalska-Flejszer Alicja 66:21:146  
64557 Cholewa Anna 66:21:486  
65573 Bednarek Małgorzata 66:21:526  
66240 Kądalska Martyna 66:29:466  
67576 Kurek Karolina 53:43:235  
68497 Surowiec Magadalena 53:43:255  
69464 Albiniak Barbara 56:01:265  
70445 Śliwińska Agnieszka 56:17:235  
71465 Wieczorek Marta 56:17:305  
72530 Hadzik BarbaraNocny Rower43:55:404  
73529 Dobrzyniecka AnnaNocny Rower43:55:444  
74272 Krusiec KasiaTK45:52:344  
75374 Galbarczyk MałgorzataWszystko w zupie45:52:514  
76136 Kosmala MonikaBułgarskie Centrum3.256:41:356tak2.75
77121 Komorowska Aleksandra 23:55:422  
78564 Kawecka-Surowiec Elżbieta 13:12:411  
79515 Jóźwik Anna 16:50:376 5
80420 Niewęgłowska Alicja -0.756:49:394 4.75

Kategoria FAN mężczyzn

MZawodnikDrużynaPunktyCzasWPBonusKara
1535 Kaseja JanErgoTeam / Niezła Korba62:17:256  
2559 Tittenbrun AleksanderNiezła Korba62:17:256  
3163 Gogołek Tomasz 62:54:026  
4104 Tatoń Sławomir 63:07:066  
5308 Ciesielski LeszekMasa krytyczna63:07:206  
6185 Ostalecki Piotr 63:09:446  
7429 Domurad Kamil 63:13:156  
8253 Paczka PawełKoniki Polne63:29:156  
9235 Kłossowski Szymon Koniki Polne63:32:086  
10151 Michalski PiotrXBOX 360 BIKE TEAM63:32:336  
11274 Wincenciak FilipAGR Welodrom63:34:296  
12275 Strzeszewski Sebastian 63:34:356  
13242 Sajnacki Robert 63:36:036  
14459 Maziński AndrzejZiutki z Koziej Wólki63:41:346  
15460 Maziński Piotr 63:41:376  
16344 Kula Dariusz 63:42:596  
17492 Surowiec Piotr 63:43:226  
18577 Kurek Darek 63:43:316  
19348 Jaworski Krzysztof 63:43:366  
20377 Mastalerz MichałPC7 Team63:44:176  
21378 Cyronek DanielPC7 Team63:44:216  
22424 Dmitruk Paweł 63:48:356  
23450 Kabulski Tomasz 63:48:466  
24218 Janowski Konrad  63:54:086  
25499 Romanowski Marek 63:54:146  
26138 Sołtysiak MarekSKK Voyager WAT63:59:036  
27342 Rybkowski TomekRYBKI64:04:576  
28307 Rybkowski GrzegorzRYBKI64:04:596  
29305 Leśniewski Zbigniew 64:05:146  
30563 Gańko PawełLost Bikers64:05:576  
31589 Zbucki RafałLost Bikers64:06:386  
32513 Panufnik RafałMocne Łydki64:07:576  
33415 Sęk MarcinLost Bikers64:07:596  
34508 Grabowski DariuszMocne Łydki64:08:026  
35582 Nowak Maciej 64:08:236  
36188 Żurawski Sławomir 64:09:196  
37376 Półrola Michał 64:10:336  
38266 Dębek Adam 64:10:366  
39475 Grabowicz Bartosz 64:10:386  
40270 Leśniewski Przemysław 64:12:306  
41158 Machlaj Filiprowery.uber.pl64:13:226  
42350 Wójcicki Marcinrowery.uber.pl64:13:256  
43225 Próchniewicz Mirosław 64:20:176  
44283 Andryszek AndrzejOD THE WSI DO THE WSI64:20:566  
45284 Wróblewski Andrzej OD THE WSI DO THE WSI64:21:026  
46474 Muller Rafał  64:28:406  
47334 Butlewski KrzysztofBezz64:29:086  
48431 Butlewski PiotrBezz64:29:156  
49433 Butlewski PawełBezz64:29:176  
50467 Owczarski Włodzimierz  64:31:066  
51581 Szediw Maciej 64:34:516  
52552 Litwiniuk Piotr 64:34:556  
53128 Krupa Sławomir 64:47:076  
54247 Przybylski DanielINIEMAMOCNI64:49:076  
55341 Upinski BogdanObłąkani64:49:156  
56325 Szczepański MichałObłąkani64:49:286  
57103 Giesek Sławomir 64:51:316  
58115 Giesek Tomasz 64:51:396  
59507 Rudnicki Bartosz 64:57:366  
60309 Gajewski Marcin 64:57:476  
61178 Ściborek Patryk 64:57:526  
62327 Lenart Robert 64:58:466  
63137 Guzik KamilPapiernia64:58:486  
64127 Grudziński SławomirPapiernia64:58:506  
65385 Stawicki MichałZłośliwcy65:01:066  
66168 Kluziak Kamil12tri.pl65:06:076  
67340 Roman Przemysław 65:14:596  
68345 Zbrzeżny Paweł 65:15:056  
69232 Pawlak Krzysztof 65:15:186  
70147 Kopeć Krzysztof 65:15:526  
71600 Kosiński Marcin 65:17:016  
72233 Dam Michał 65:17:176  
73196 Pecyna Michał 65:17:306  
74466 Białach Mirek 65:17:396  
75547 Marks Łukasz 65:19:186  
76570 Wirant Tomasz 65:22:486  
77571 Gez Paweł 65:23:046  
78534 Kuran Paweł 65:24:046  
79520 Kobziakowski Radosław 65:24:116  
80533 Kuran Krzysztof 65:24:306  
81588 Chmielewski Kamil 65:24:396  
82478 Makowski Maciej 65:26:466  
83165 Kopyt Artur 65:26:566  
84501 Reszke Filip 65:26:586  
85476 Bałazy Tomasz  65:27:016  
86542 Wesołowski Jan 65:27:086  
87562 Kruczyński Artur 65:27:126  
88333 Grygo Piotr 65:27:296  
89523 Ulatowski Łukasz 65:29:336  
90250 Chrząstek ŁukaszGRUPA_ROBOCZA65:30:316  
91277 Ilczuk Michałgrupa robocza65:30:336  
92386 Zientek IreneuszCatering Malinowy65:30:376  
93251 Baćmaga WojciechGRUPA_ROBOCZA65:30:476  
94249 Tylkowski SebastianGRUPA_ROBOCZA65:31:396  
95598 Krzyszczyk Tomasz 65:33:246  
96512 Pakulski Danielno limits65:33:486  
97403 Jędrzejczak Michał 65:37:366  
98227 Grygo Tadeusz 65:37:426  
99313 Bocian Mateusz 65:37:536  
100481 Jaśkiewicz Jakub 65:39:456  
101183 Łęcki Michał 65:41:096  
102451 Biss Michał 65:41:376tak 
103498 Pacuk Grzegorz BEZ FORMY TEAM65:42:186  
104614 Jakubowski Sławomir 65:42:196  
105606 Surdyn Damian 65:44:546  
106546 Rożniecki Michał 65:45:086  
107545 Wojtczak Robert 65:45:186  
108200 Mazurkiewicz Mariuszfun'ciarze65:46:386  
109548 Rogoziński Paweł 65:47:026  
110355 Raj Piotr 65:48:486  
111217 Król Tomasz  65:48:556  
112291 Olejnik Marcin  65:50:566  
113531 Grabowski Bartłomiej 65:52:096  
114491 Janecki Przemysławfun'ciarze65:53:106  
115134 Piasecki Michałvb6865:53:206  
116148 Madzikowski Sławomirfun'ciarze65:53:246  
117412 Mucha Mikołaj 65:53:586  
118295 Hałasa Tomasz 65:56:076  
119426 Dziura Piotr 65:56:396  
120477 Kornicki MarekOD THE WSI DO THE WSI65:57:426  
121437 Jurków RobertOD THE WSI DO THE WSI65:58:286  
122434 Słowicki MariuszOD THE WSI DO THE WSI65:58:406  
123435 Wojas JarosławOD THE WSI DO THE WSI65:58:456  
124580 Świątkowski Kamil 65:59:036  
125360 Winsze RafałDirtmania66:07:436  
126146 Polkowski ŁukaszDirtmania66:08:266  
127484 Rymer ŁukaszDrosophila fanclub66:08:386  
128372 Karwacki GrzegorzDirtmania66:08:526  
129468 Franaszek PawełDirtmania66:09:296  
130549 Luterek Michal 66:12:576  
131365 Tajchman Tomasz 66:16:086  
132230 Otap Sławomir 66:16:216  
133430 Korzeniowski Łukasz 66:16:386  
134192 Grabowski Arkadiusz 66:18:366  
135339 Wielgołaski Paweł 66:20:166  
136587 Zawadzki Marcin  66:21:106  
137595 Flejszer Marcin 66:21:156  
138228 Niewiadomski Piotr 66:21:536  
139229 Strożek Rafał 66:25:486  
140400 Kunicki Jacek 66:25:526  
141566 Wiak Konrad 66:25:556  
142161 Micherdziński Krzysztof 66:29:266  
143278 Kania Julian 5.256:33:026 0.75
144610 Ojrzyński Marcin 53:09:405  
145216 Krajanowski MarcinTurbo-Zarazko-Robaki53:12:325  
146329 Koziorowski Michał 53:26:115  
147317 Kuc Michał 54:02:425  
148263 Frankowski Michał 54:43:215  
149264 Kazimierczuk Piotr  54:44:075  
150525 Michałowski Mateusz 54:55:345  
151452 Leszczyński Piotr  55:13:105tak 
152112 Gajewski Marek 55:13:125tak 
153155 Odorczuk RafałNocny Rower55:42:165  
154109 Ćwiek Jarosław 55:42:205tak 
155110 Nowaczyk Robert 55:43:285tak 
156462 Prochowicz Robert 56:01:305  
157116 Lewicki Przemysław 56:09:095  
158118 Drozdowicz Witold 56:09:165  
159236 Pazio Konrad 56:09:175  
160536 Rybak Darek 56:19:135  
161320 Gnatowski Darek 4.756:35:496 1.25
162428 Kawecki DamianEclipse BikeTires.pl42:23:004tak 
163135 Kawecki DariuszBułgarskie Centrum3.256:41:386tak2.75
164390 Rowiński Paweł 33:19:443  
165252 Abramski Krzysztof 33:32:003  
166561 Chudziński Mateusz 35:23:563  
167609 Matuszewski Bartosz 37:38:065 2
168119 Cacko Arkadiusz 23:21:082  
169152 Bojanowski Jarosław 23:21:102  
170265 Gąsiorowski DariuszNocny Rower11:50:231  
171485 Werner Daniel  16:50:256 5
172602 Lewandowski Arkadiusz 16:50:266 5
173142 Niewęgłowski Jacek -0.756:49:334 4.75
174368 Kulesza KarolRedIngo-2.57:00:055 7.5
175370 Klimkiewicz PrzemysławRedIngo-2.57:00:065 7.5
DNF226 Jankowski AndrzejMessenger5DNF5  
DNF517 Łobodziński PiotrAZS Uniwersytet Warszawski2DNF2  
NKL574 Frankowski ŁukaszWIDZEWSKA LEGIA00:50:230  
NKL268 Tymiński Tymoteusz 00:21:090  
NKL572 Wiśniewski BogdanWIDZEWSKA LEGIA00:50:270  
NKL337 Warchoł Sergiusz 47:06:574 po czasie
NKL392 Kurek Katarzyna 47:07:054 po czasie
NKL286 Fornalczyk Jakub 67:07:226 po czasie
NKL287 Szparug Hubert 67:07:326 po czasie
NKL607 Dąbrowski Kazimierz 57:25:335 po czasie

Stosowane oznaczenia:

  • M - miejsce
  • WP - zdobyte Waypointy
  • Kara - punkty karne
  • DNF - nie ukończył wyścigu

Kategoria FAMILY

W kategorii FAMILY nie była prowadzona klasyfikacja.
DrużynaZawodnicy
4teamBernacki Kamil
 Grzejszczak Aleksandra
 Zielazińska Agnieszka
 Zielazińska Ramona
 Zielaziński Klaudiusz
CarsJasińska Katarzyna
 Piotrowski Marcin
 Piotrowski Michał
CichositkiSitek Artur
 Sitek Szymon
CICHYCichy Anna
 Cichy Krzysztof
 Cichy Mariusz
 Cichy Michał
ConversiKrak Antoś
 Krak Diana
 Krak Hania
 Setniewska Klaudia
 Setniewska Patrycja
 Setniewski Karolek
 Setniewski Robert
 Stoczkowska Marta
Daxter 12Kilian-Łyjak Anna
 Łyjak Adam
 Łyjak Marek
DidkoDidkowska Joanna
 Didkowska Joanna
Dzikie kotyMarszycka Elzbieta
 Piontke Natalia
 Piontke Pawel
 Piontke Wiktoria
Eclipse BikeTires.plŚwiderski Cyprian
 Świderski Michał
Fantastic FourKotala Maciej
 Kotala Seweryn
 Lorenczak Marian
 Mielcarz Grzegorz
GACKI 67Lukasiewicz Iza
 Lukasiewicz Pawel
GawrysieGawryszewska Anna
 Gawryszewska Milena
GEMIRBanach-Kubik Iza
 Kubik Elżbieta
 Kubik Gaja
 Kubik Michał
 Kubik Roman
KaJaKKurzela Jarek
 Kurzela Kacper
Kaweccy TeamKawecka Sabina
 Kawecki Marcel
KomaszkiKomasińska Julia
 Komasińska Magdalena
 Komasiński Jacek
Król Julian i zachłanne pastuchyPasternak Magdalena
 Paszkowska Agnieszka
 Paszkowski Jan
 Paszkowski Robert
 Strzecha Joanna
KWAPPtak Arkadiusz
 Ptak Katarzyna
 Ptak Przemek
 Ptak Wojtek
LinkusieLinke Joanna
 Linke Kacper
 Linke Kinga
 Linke Michał
M&M Adventure FamilyMazurek Małgorzata
 Mazurek Michał
 Mazurek Patrycja
 Mazurek Paweł
MaZuFiHryszkiewicz Martyna
 Hryszkiewicz Zuzanna
 Tyszka Filip
Mega Szybkie DrzewkiDrzewoszewski Krzysztof
 Drzewoszewski Tomasz
MoskalscyMoskalski Oskar
 Moskalski Rafał
 Wnuk-Moskalska Kinga
Mundurowe DziwolągiDymecki Rafał
 Dymeki Roman
 Pazderska Iwona
NiezapominajkiKasztelanic Maciej
 Kasztelanic Rafał
 Kasztelanic Zuzanna
Penar TeamPenar Igor
 Penar Łukasz
 Penar Małgorzata
Pogromcy SzosZimolzak Jarosław
 Zimolzak Marta
RajdowcyTatoń Agnieszka
 Tatoń Dominika
rodzinaOlszak Bernard
 Olszak Paweł
 Olszak Tomasz
Rolady Dwie...Bieś Szymon
 Dąbroś Łukasz
RudeRudnicka Agnieszka
 Rudnicka Łucja
SebaKARKarczewska Magdalena
 Karczewski Artur
 Karczewski Sebastian
SP9 ŻbikiAdamowicz Ewa
 Ciurkowska Anna
 Julia Bogucka
 Michalska Magda
 Okuń Aleksandra
 Skwara Alicja
 Wronka Patrycja
 Zielińska Agnieszka
Sprzęgło ZiłaŁojek Elżbieta
 Łojek Rafał
 Olszak Barbara
 Olszak Danuta
 Olszak Jarosław
SulińscySulińska Agnieszka
 Sulińska Dorota
TWARDE GŁAZYGłaz Mateusz
 Głaz Wojciech
WarriorsMatusiak Cezary
 Matusiak Małgorzata
 Matusiak Mariusz
 Matusiak Wiktor
 Mioduszewska Iwona
 Mioduszewska Olga
 Mioduszewski Hubert
WiseWise Iwona
 Wise Sheffield
ZakręceniStefaniuk Laura
 Stefaniuk Piotr
 Wojciechowski Tomasz
ZawodowcyPetyniak Boguslaw
 Petyniak Jadwiga
 Petyniak Szymon
 Petyniak Zuzanna

Wystartowało

495
Zawodniczek i Zawodników
Zobacz wyniki

Facebook

Puchar Polski

Wyścig w kategorii PRO wchodzi w skład:
Puchar Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację
Powered by ENo